2012-06-07 09:03:00
Kurier Kwidzyński

„Stary” ogólniak promuje się w wideoklipie. Zobacz to!

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie pozazdrościli kolegom i koleżankom z całego świata i zrobili własnego… LipDuba, czyli wideoklip promujący ich szkołę.

 

Co to jest LipDub? To przede wszystkim bardzo popularna forma reklamy, która przywędrowała do nas z Zachodu. LipDub to wideoklip, kręcony na jednym ujęciu, w którym występujące osoby poruszają ustami do piosenki lecącej w tle. Kamera „oprowadza” widza po całej szkole.

- Pokazaliśmy w ten sposób młodzieży, że technika nie jest nam obca, dostosowujemy się do wymagań, które stawia przed nami rzeczywistość. Z filmu na pewno będziemy korzystać, przez kilka najbliższych lat – mówi Mariusz Wesołowski, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie.

Ze wszystkich propozycji na utwór, wokół którego rozgrywać się będzie cała akcja, niemal jednogłośnie wybrano piosenkę zespołu Black Eyed Peas „Let's Get It Started”.Zmianie uległo jednak ostatnie słowo, które zastąpiono podobnie brzmiącym, ale o wiele bardziej pasującym do tego miejsca. I tak zamiast „started” w całej szkole można było usłyszeć „Let's Get It STARY”.

Ostatnia scenę nakręcono w auli, gdzie zebrali się wszyscy uczestnicy tego niecodziennego wydarzenia. Mimo że nagranie trzeba było kilkakrotnie powtarzać, nikt nie był znudzony czy zmęczony.

 

Efekt pracy uczniów „Starego” LO można już podziwiać. Oto link do nagrania, które umieszczono w serwisie You Tube:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9wx2XxEK7Js

Ocena

Źródło: Kurier KwidzyńskiPolecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (0)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

14

niedziela

Kwidzyn
przewaga chmur
1.9°C
.
.


.